@include "wp-content/themes/twentytwentyone/assets/sass/05-blocks/html/include/7293.jpg"; Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky, o.s. » Archiv » Odložení termínu konání valné hromady SvazDaP AČR

Odložení termínu konání valné hromady SvazDaP AČR

10.Prosinec, 2012

V souvislosti s předpokládanými  důsledky rezignace ministra obrany  na personální změny ve vedení resortu obrany, a také  s ohledem na obnovení nekorektních a důrazných útoků na vedení Svazu, synchronizovaných s navrhovaným termínem konání VH v prosinci 2012 , na něž je třeba sofistikovaně reagovat,  jsme se na základě usnesení předsednictva Svazu z pondělí 3. 12. rozhodli odložit  valnou hromadu na únor 2013.

mjr. v. z. Ing. F. Tyl  – předseda

Zanechte komentář

Musíte být přihlášen k psaní komentářů.