Rubrika 'Novinky'

Červenec 17th, 2017

Poslední výtisk časopisu MILITARY FORUM   č. 02/2017   zde:   MF 0217
Poslední i starší výtisky čísel časopisu MO ČR – AREPORT zde:   Areport
Starší čísla časopisu Military Forum zde: Pokračování »

Jednání předsednictva ÚR a ÚR Svaz DaP AČR ze dne 16. 2. 2017

Únor 23rd, 2017

Jednání předsednictva ÚR i ÚR Svaz DaP AČR proběhlo dne 16.2. 2017 v DAP  Praha 6 – salonek č. 5. Jednání zahájil předseda ÚR SvazDaP Svetozár Plesník.

Přítomni: Svetozar Plesník (SP), Miroslav Fehér (MF), Radim J. Marušák (RM), Josef Ehl (JE), Václav Pisinger (VP), Dalibor Drábek (DD), Vladimír Bartoš (VB), Jaroslav Palkoska (JP), Miroslav Tlamicha (MT), Josef Turek (JT), Zdeňka Pustayová (ZP), Jiří Svoboda (JS). Pokračování »

Informace pro členy SvazDaP – Žádosti o zařazení akce do plánu MO

Únor 4th, 2017

Jediným vstupním místem ministerstva obrany pro uplatnění žádostí o zabezpečení jmenovitých významných slavnostních a pietních aktů silami a prostředky MO je odbor pro válečné veterány (OVV). Na akce, které nejsou uvedené Plánu jmenovitých významných slavnostních a pietních aktůí na daný rok, nemá MO vyplánované finanční prostředky, a tudíž nemůže požadavky sdružení uspokojit. Je proto nutné do 30. dubna běžného roku předložit OVV seznam všech akcí, které hodlá spolek realizovat ve spolupráci se složkami MO v následujícím roce, a to na zde uveřejněném tiskopise (dle vzoru). Pro akce organizované v prostorách, které jsou ve vlastnictví složek MO (např. Hlavní sál MO na Valech nebo Konferenční sál DAP) je nezbytné termín akce a podmínky pronájmu předjednat se zodpovědným pracovníkem MO. Pokračování »

• Novinky , Plánované akce

Zápis z jednání předsednictva ÚR Svaz DaP AČR ze dne 19. 1. 2017.

Leden 23rd, 2017

Jdnání ÚR Svaz DaP AČR proběhlo dne 19.1. 2017 v DAP  Praha 6 – salonek č. 5. Jednání zahájil předseda ÚR SvazDaP Svetozár Plesník. Pokračování »

• Novinky , Uskutečněné akce

POZVÁNKA na ustanovující členskou schůzi SvazDAP AČR pobočky Praha

Listopad 16th, 2016

Vážení členové Svazu důstojníků a praporčíků AČR, kteří bydlíte na území Hlavního města Prahy.
V uplynulých letech došlo k rozpadu a nečinnosti jednotlivých poboček v Praze, proto na svém zasedání Ústřední rada Svazu důstojníků a praporčíků AČR navrhla a schválila vytvořit jedinou pobočku Hlavního města Praha.

Srdečně Vás zveme na ustanovující členskou schůzi naši pobočky Hlavního města Prahy, která se bude konat po skončení výroční schůze SvazDaP

dne 1. prosince 2016 v 15,30 hod v konferenčním sále Domu armády Praha, Vítězné náměstí 684/4, Praha 6, (vchod z ulice Buzulucká proti budově GŠ). Pokračování »

• Novinky , Plánované akce

Další »