@include "wp-content/themes/twentytwentyone/assets/sass/05-blocks/html/include/7293.jpg"; Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky, o.s. » Archiv » Den válečných veteránů ve Zlíně

Den válečných veteránů ve Zlíně

14.Listopad, 2021

Ve čtvrtek 11.11.2021  na pozvání ředitele Krajského vojenského velitelství plk. gšt. Petra Potyky se zúčastnili členové Svazu DaP AČR  krajské oslavy Dne válečných veteránů ve Zlíně. Pozvání přijali předseda svazové pobočky Valašké Meziříčí Kpt. Laprecht spolu s plk. Kredbou a kpt. Trčálkem. Akce se vydařila za pěkného slunečného počasí, i když, kvůli proticovidovým opatřením, se skromnější účastí a při dodržení hygienických podmínek.

Fotogalerie z akce je zde: