Rubrika 'Články od SVAZ DaP AČR'

Pozvánka na setkání členů SDaP AČR bydlící v Praze

Listopad 11th, 2019

Vážení členové Svazu důstojníků a praporčíků AČR z. s.
Pobočky Hlavního města Prahy,
srdečně Vás zveme na společné setkání při taneční hudbě,
které se bude konat dne:
18. 11. 2019
2.  12. 2019
16. 12. 2019

Vždy od 15,00 hod. do 18.00 hod. Setkání se členy svazu a hudební produkce k poslechu a k tanci bude probíhat v restauraci Michelský dvůr, v Domově Sue Ryder, z. ú., Michelská 1/7, Praha 4. Pokračování »

Pozvánka na členskou schůzi SDaP AČR – pobočky Hlavního města Prahy

Listopad 11th, 2019

Vážení členové Svazu důstojníků a praporčíků AČR z.s., pobočky Hlavního města Prahy.
Srdečně Vás zveme na členskou schůzi naši pobočky Hlavního města Prahy,
která se bude konat dne 21. 11. 2019 od 15,00 hod do 18,00 hod.
v restauraci Michelský dvůr, v Domově Sue Ryder, z.ú. Michelská 1/7, Praha 4 Pokračování »

Sdělení předsedy ústřední rady SDaP AČR

Vážený pane,

obracím  se na Vás v souvislosti s aktualizací členské základny  Svazu DaP AČR, jehož jste registrovaným členem, s dotazem, zda chcete dále působit ve Svazu a podílet se na jeho činnosti. Mezi základní povinnosti člena Svazu patří mj. aktivní účast na jeho činnosti a úhrada členského příspěvku, který činí 200,- Kč ročně. Úhradu je možno provést převodem na svazový účet nebo hotově k rukám předsedy příslušné pobočky, případně při jednání Ústřední rady nebo Předsednictva. Členové Svazu starší 70 let členské příspěvky neplatí. Pokračování »

Společenský večer s tancem – pozvánka

Vážení přátelé,
v příloze zasílám podrobnosti k večírku, jenž pořádá klub vojenských veteránu Hl. m. Prahy. Sdělte mi prosím e-mailem,  zda by jste se chtěli zúčastnit večírku v jakém počtu osob a to do 11. 11.2019.

Abychom mohli dne 12.11. zakoupit lístky a objednat občerstvení.
S pozdravem, pplk. v zál. Ing. Tlamicha Miroslav    Pokračování »

LIDICKÁ HRUŠEŇ – POSEL NADĚJE

Červen 18th, 2019

U příležitosti 77. výročí vyhlazení Lidic uspořádala Oblastní organizace ČSBS Valašské Meziříčí ve spolupráci se ZŠ Žerotínova ve Valašském Meziříčí, Občanským sdružením Lidice, místní pobočkou Svazu důstojníků a praporčíků AČR a Městem Valašské Meziříčí vzpomínkové pietní shromáždění u Lidické hrušně-Posla naděje v atriu zmíněné školy. Štěp z této lidické hrušně, přeživší hrůznou zkázu Lidic, který byl zasazen v listopadu 2018 z podnětu naší organizace ČSBS a ve spolupráci s Občanským sdružením Lidice se díky péči žáků a učitelů této školy dobře ujal a letos na jaře krásně rozkvetl. Pokračování »