@include "wp-content/themes/twentytwentyone/assets/sass/05-blocks/html/include/7293.jpg"; Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky, o.s. » Archiv » Nová symbolika Svazu

Nová symbolika Svazu

1.Září, 2011

Na Tankovém dni v Lešanech Svaz důstojníků a praporčíků AČR, o.s. představil veřejnosti poprvé novou symboliku Svazu. Jednalo se o nášivky v barevném a zelenočerném provedení s historickým svazovým znakem.

Zatímco první z nich Nášivka 1 ) je určena pro služební nebo vycházkový stejnokroj důstojníků a praporčíků AČR, druhá Nášivka 2 ) patří na polní uniformy. Obě nášivky jsou opatřeny černým suchým zipem a lze je bez problémů odepnout. Svaz v budoucnu předpokládá doplnit nášivky ještě tzv. domovenkami, které budou představovat příslušnost člena Svazu ke svazové pobočce nebo organizaci. Cena barevné nášivky je 180 Kč, zatímco zelenočerné 150 Kč. Zájemci si je mohou zakoupit v úředních hodinách v kanceláři Svazu v Křižíkově ulici 12, na Praze 8, pobočkám pak budou v požadovaných počtech zaslány poštou.

-br-

Zanechte komentář

Musíte být přihlášen k psaní komentářů.