@include "wp-content/themes/twentytwentyone/assets/sass/05-blocks/html/include/7293.jpg"; Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky, o.s. » Archiv » Čs. vojáci na frontách 2. světové války – akce pro VzP 42. mech. praporu

Čs. vojáci na frontách 2. světové války – akce pro VzP 42. mech. praporu

15.Říjen, 2012

Osvětová akce pro 42. mechanizovaný prapor

Dne 17. října 2012 uskutečnil Svaz důstojníků a praporčíků (SvazDaP) AČR (genmjr, v. v. S. Chromec a plk. v. v. J. Bílek)  v Táboře akci z osvětového programu „Tradice naší armády“. Moderátorem  úspěšné akce na téma „Čs. vojáci na frontách 2. světové války“, které se zúčastnilo 280 vojáků 42. mechanizovaného praporu, byl genmjr. v. v. Ing.  Stanislav Chromec, CSc.

Téma a obsah  osvětové akce :

1. Úvodní charakteristika období 1939 – 1945
  2. Čs. vojáci na západní frontě
  3. Čs. vojáci na východní frontě
  4. Osobnosti – fotogalerie (Edvard Beneš, gen. Sergej Ingr, Jan Masaryk, gen. Ludvík Svoboda)

Fotografie z akce zde:

Zanechte komentář

Musíte být přihlášen k psaní komentářů.