@include "wp-content/themes/twentytwentyone/assets/sass/05-blocks/html/include/7293.jpg"; Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky, o.s. » Archiv » Výzva ke vstupu do sekce mládeže SvazDaP AČR

Výzva ke vstupu do sekce mládeže SvazDaP AČR

11.Leden, 2014

Předsednictvo Svazu důstojníků a praporčíků AČR  se obrací na všechny příznivce  airsoftu a branných aktivit mládeže v ČR s výzvou ke vstupu do sekce brannosti SvazDaP AČR (SB SvazDaP).

Hlavní cíle sekce brannosti  SvazDaP AČR:

• příprava na obranu vlasti a na případnou službu v profesionální armádě České republiky,
  • airsoftové aktivity a soutěže,
  • výchova k vlastenectví a k vědomí evropské vzájemnosti,
  • realizace osvětových akcí o československých a českých ozbrojených silách, spojených s ukázkami branných aktivit,
  • pietní a vzpomínkové akce,
  • navázání přímých součinnostních vazeb s Krajskými vojenskými velitelstvími a s rotami aktivních záloh AČR.

Předpoklady pro vstup do sekce mládeže  SvazDaP AČR:

• Souhlas se Stanovami Svaz DaP AČR (www. svazdap.cz).
  • Vyplnění přihlášky ke členství ve SvazDaP AČR a zaplacení členského příspěvku
    (pro vyplnění přihlášky klikni vpravo nahoře na nápis Online přihláška, nebo si můžeš stáhnout formulář Přihláška do SDaP a vyplněný pak poštou odeslat na adresu Svazu DaP AČR).
  • Navázání kontaktu s vedením SvazDaP AČR.
  • Mohou se přihlásit i vytvořené skupiny zájemců o airsoftové a branné aktivity mládeže s místem působení ve svém bydlišti apod.

Kontakt:

Miroslav Prokop, pro region Čechy