@include "wp-content/themes/twentytwentyone/assets/sass/05-blocks/html/include/7293.jpg"; Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky, o.s. » Archiv » Smlouva o spolupráci SvazDaP s VZZ – Vojenské zdravotnícke zariadenia, a.s

Smlouva o spolupráci SvazDaP s VZZ – Vojenské zdravotnícke zariadenia, a.s

15.Srpen, 2014

Již druhým rokem využívají členové SvazDaP výhody plynoucí ze smlouvy se slovenskou HOREZZOU obdobou naší VOLAREZY. Naši členové si mohou u Předsedy SvazDaP  vyžádat „Cestovný pas vojenského dochodcu“ na jehož základě držitel pasu a jedna další osoba může čerpat až 25% slevy v zařízeních VZZ. Rozsah služeb a ceny za poskytované služby v jednotlivých zařízeních jsou uvedeny ve „Zmluve o spolupráci“, která bude zveřejněna na našich stránkách.

SvazDaP se zavázal zajistit, aby se jeho členové prokázali „Cestovným pasom vojenského dochodcu“ při nástupu na pobyt v zařízení VZZ. Pokud se člen neprokáže touto průkazkou, není VZZ povinna služby v uvedených cenách poskytnout. Zmluva je uzavřena na dobu neurčitou.

Odkaz na stránky  VZZ, a.s. je zde:    http://horezza.sk/

• Články od SVAZ DaP AČR |
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Smlouva o spolupráci SvazDaP s VZZ – Vojenské zdravotnícke zariadenia, a.s