@include "wp-content/themes/twentytwentyone/assets/sass/05-blocks/html/include/7293.jpg"; Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky, o.s. » Archiv » Pietní akt na vojenském hřbitově v Milovicích 5. 8. 2017

Pietní akt na vojenském hřbitově v Milovicích 5. 8. 2017

6.Srpen, 2017

Dne 5. srpna 2017 se uskutečnil na vojenském hřbitově v Milovicích pietní akt zástupců konference CIOR z Itálie, USA  a České republiky.  Za italskou stranu se pietního aktu zúčastnili a věnce položili LtCdr. Giuseppe Filippo Imbalzano, major Ambrogio Locatelli, major MD Silvano Ferracani, 1Capt. Mautro de Angelis. Americkou delegaci zastupoval captain  Henry Plymack.

Za českou stranu položili věnce starosta města Milovice Ing. Milan Pour, tajemnice A.R.M.i. Šárka Sládková. Za Svaz důstojníků a praporčíků AČR předseda plk. v.v. JUDr. Svetozár Plesník, místopředseda mjr. v. v. JUDr. Radim J. Marušák, člen ÚR pplk. v.z. Ing. Miroslav Tlamicha.

Předseda svazu důstojníků a praporčíků AČR  plk. v.v. JUDr. Svetozár Plesník udělil majorovi Ambrogio  Locatelli pamětní medaili svazu, který podpořil výrobu a umístění pamětní desky v prostorách muzea.

Svetozár Plesník

Fotogalerie je zde :